KİLİKYA HAKKINDA

Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin KIZKALESİ mahallesinde hizmet vermektedir. Adana havaalanına 120 km Mersin iline 60 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine ise 25 km uzaklıktadır. (Yolların tamamı otoyol ve duble yoldur.)

Otelimiz denize sıfır olup KIZKALESİNE en hakim konumdadır. Otelimiz 1989 yılında Kale Turizm A.Ş. bünyesinde kurulmuş olup her beş yılda bir misafir görüşlerine ve çağın gereklerine göre tadilatlar yapılmıştır. 2022 yılı tamamen yenilenmiştir ayrıca 15 yeni oda ve 300 kişilik çok amaçlı toplantı ve balo salonundan oluşan yeni bir kat ilave edilmiştir.

Otelimiz 8 suite ve 82 standart olmak üzere toplam 90 odadan oluşmaktadır, 200 kişi kapasitelidir.

Ünitelerimiz

Açık - Kapalı Restaurant, Loby - 1 adet 10 kişi vip, 1 adet 300 kişilik Toplantı ve Balo Salonu, SPA merkezi (Sauna, Fin hamamı, Türk hamamı - Kuaför), Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi ve bahçeden oluşmaktadır.

İç mekanlarımızın tümünde Merkezi Klima Sistemi mevcuttur. 3 adet asansör, jeneratör ve wi-fi internet sistemi bulunmaktadır. Ayrıca otelimizin kullanım suyu ultraviyole ve biyolojik arıtma kullanılarak misafirlerimize sunulmaktadır.

DÜŞLEYİN VE YAŞAYIN...

KIZKALESİ (KORYKOS)
KIZKALESİNİN HÜZÜNLÜ HİKAYESİ
Mersin’in önemli turizm merkezlerinden birisi olan Kızkalesi, Mersin’in 60 km. güneybatısında, Kızkalesi Beldesi’nde yer almaktadır. Silifkeye olan uzaklığı ise 25 km. kadardır.