KİLİKYA AKTİVİTELER

Animasyonlar

Spa Merkezi

Sağlık Kulübümüzde, bulunan fitness salonu, Türk hamamı, şok duş, sauna, Fin hamamı(buhar banyosu), masaj odaları ve kuaför-güzellik salonu hizmetleriyle rahatlatıcı bir tatil için gereken her ayrıntı düşünüldü.

Türk Hamamı : Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı, ferah ortama sahip olan Türk hamamını, 15 kişi aynı anda kullanabilmektedir . Ayrıca 3 kişi’nin aynı anda kullanabileceği göbek taşı mevcuttur. Hamamdan yararlanmak isteyen konuklarımız, kese, köpük masajı, yağ masajı, spor masajı, sırt masajı, ayak-sırt-kol masajı ve kombine masaj ile bedenlerinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımlarla rahatlarken, stresten arınıyor.

Sauna : Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı, ferah ortama sahip olan saunamız 15 kişi kapasitelidir. Sauna sonrası özel dinlenme odası, vücudunuzu zinde tutmak amacıyla şok duş, soyunma kabin ve dolapları mevcuttur.
Tüm sauna duvarlarının iç ve dış yüzeylerinde 17 mm. budaksız fırınlı extra çam lambiri kullanılmaktadır. Dışarıdan görülmeyen gizli çivi ve vida montajı ısı kaybını önlemek amacıyla mineral yün ve alüminyum folyo sayesinde etkili bir izolasyon sağlanmıştır. Hava Sirkülasyonu için, hava akımı ayarlayabilen havalandırma kanalı Abachi ( ayous ) ağacından yapılmış oturma grubu, baş ve sırt yaslama aksesuarları, taban ızgarası, ısıtıcı korkuluğu ünitesi bulunmaktadır.

Fin Hamamı (Buhar Banyosu) : Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı, ferahlatıcı, özel aromalı buhar sistemine sahip olan Fin hamamı 5 kişilik kapasitelidir. Buhar banyosunun en bilinen iki özelliği baskı ve stresi azaltır, rahatlatır. Yoğun Buhar bulutları sizi sağlıklı ve stressiz bir yaşama taşıyarak kozmetik ürünlerinin aksine doğal bir gençleşme sağlar. Yorgunluğunuz buharlaşıp kaybolsun. Buhar banyosu sonrası özel dinlenme odası mevcuttur.

Masaj Salonu : Otelimizde köpük masajı, yağ masajı, spor masajı, sırt masajı, ayak-sırt-kol masajı ve kombine masaj ile bedenlerinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımlarla rahatlarken, stresten arınıyor.

Fitness - Center : Otelimizdeki fitness-center da yürüyüş bandı, bisiklet, barfiks, ağırlık ekipmanları ile eğitmen nez

Düğün Organizasyonu

Otelimizde, havuz başında 600 kişilik yemekli yada kokteylli düğün, nişan, özel gün toplu yemekler ve eğlence hizmetleri verilmektedir.

Kuaför

Siz değerli müşterilerimizin faydalanabileceği tüm kuaförlük hizmetleri deneyimli personelimiz ve güzellik uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

KIZKALESİ (KORYKOS)
KIZKALESİNİN HÜZÜNLÜ HİKAYESİ
Mersin’in önemli turizm merkezlerinden birisi olan Kızkalesi, Mersin’in 60 km. güneybatısında, Kızkalesi Beldesi’nde yer almaktadır. Silifkeye olan uzaklığı ise 25 km. kadardır.