ANİMASYONLAR

  • Su Sporları ve Su Oyunları
  • Beach Volley
  • Tüm gün ücretli masaj servisimiz vardır.

Yaz aylarında, her gün güneşli saatlerde çocuklar ve yetişkinler için çeşitli eğlence etkinlikleri düzenlenmektedir. Çocuklar için renkli ve eğlenceli animasyonlar, çocukların hayal dünyasını canlandıracak etkinliklerle doludur. Ayrıca, yetişkinler için de çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Bu etkinlikler, yaz mevsiminin keyfini çıkarırken aynı zamanda insanları bir araya getirerek sosyal etkileşimi artırmayı amaçlamaktadır. Her yaş grubundan insanın katılımına uygun olan bu etkinlikler, yaz aylarını daha keyifli ve unutulmaz kılmaktadır.

SPA MERKEZİ

Sağlık Kulübümüzde bulunan fitness salonu, Türk hamamı, şok duş, sauna, Fin hamamı (buhar banyosu), masaj odaları ve kuaför-güzellik salonu hizmetleriyle rahatlatıcı bir tatil için gereken her ayrıntı düşünüldü.

Türk Hamamı: Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı ve ferah bir ortama sahip olan Türk hamamını, 15 kişi aynı anda kullanabilir. Ayrıca 3 kişi için aynı anda kullanılabilecek bir göbek taşı bulunmaktadır. Hamamdan yararlanmak isteyen konuklarımız, kese, köpük masajı, yağ masajı, spor masajı, sırt masajı, ayak-sırt-kol masajı ve kombine masaj ile bedenlerinin ihtiyaç duyduğu tüm bakımlardan faydalanabilirler, böylece stresten arınabilirler.

Sauna: Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı ve ferah bir ortama sahip olan saunamız, 15 kişi kapasitelidir. Sauna sonrası özel dinlenme odası, vücudunuzu zinde tutmak amacıyla şok duş, soyunma kabinleri ve dolapları bulunmaktadır.

Tüm sauna duvarlarının iç ve dış yüzeylerinde 17 mm'lik budaksız fırınlı ekstra çam lambiri kullanılmaktadır. Dışarıdan görülmeyen gizli çivi ve vida montajı, ısı kaybını önlemek amacıyla mineral yün ve alüminyum folyo ile etkili bir izolasyon sağlanmıştır. Hava sirkülasyonu için, hava akımını ayarlayabilen havalandırma kanalları, Abachi (ayous) ağacından yapılmış oturma grupları, baş ve sırt yaslama aksesuarları, taban ızgaraları ve ısıtıcı korkuluğu üniteleri bulunmaktadır.

Fin Hamamı (Buhar Banyosu): Otelimizde hijyenik, rahatlatıcı ve ferahlatıcı özel aromalı buhar sistemine sahip olan Fin hamamı, 5 kişilik kapasitelidir. Buhar banyosunun en bilinen iki özelliği, baskıyı ve stresi azaltması ve rahatlatmasıdır. Yoğun buhar bulutları, sizi sağlıklı ve stresten uzak bir yaşama taşırken, doğal bir gençleşme sağlar. Yorgunluğunuzu buharla atabilirsiniz. Buhar banyosu sonrası özel dinlenme odası mevcuttur.

Masaj Salonu: Otelimizde köpük masajı, yağ masajı, spor masajı, sırt masajı, ayak-sırt-kol masajı ve kombine masaj gibi çeşitli masaj seçenekleri sunulmaktadır. Bu masajlarla misafirlerimizin bedenleri ihtiyaç duyduğu bakımları alırken stresten arınmaları sağlanır.

Fitness - Center: Otelimizdeki fitness-center'da yürüyüş bandı, bisiklet, barfiks ve ağırlık ekipmanları gibi çeşitli ekipmanlar bulunmaktadır. Eğitmen nezaretinde misafirlerimize hizmet verilmektedir.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Otelimizde havuz başında 600 kişilik yemekli veya kokteylli düğün, nişan, özel gün toplu yemekler ve eğlence hizmetleri sunulmaktadır.

KUAFÖR

Siz değerli müşterilerimizin faydalanabileceği tüm kuaförlük hizmetleri deneyimli personelimiz ve güzellik uzmanlarımız tarafından sunulmaktadır.