KİLİKYA ODALAR

Otelimizde 82 standart ve 8 suite olmak üzere toplam 90 oda bulunmaktadır. 2022 yılında ilave edilen korikos katında 2 suite ve 13 standart diğer katlarda ise 6 suite ve 69 standart oda bulunmaktadır. Tüm odalarımızda Merkezi klima sistemi (VRF), Led TV, minibar, müzik yayını, telefon, şifreli elektronik kasa, ayarlanabilir ışık sistemi bulunmatadır. Banyolarda ise saç kurutma makinası, telefon ve duşakabin mevcuttur. Tüm odalarımız balkonlu olup, suite odalar cepheden, direk standart odalarımız ise çaprazdan deniz manzarasını görmektedir.

Korikos Katı Odalar

Suite Odaları: Otelimizde yeni ilave edilen korikos katında delux olarak dizayn edilmiş, deniz ve kızkalesini direk cepheden gören 1 ebeveyn ve 1 çocuk odasından oluşan 2 adet suite odamız mevcuttur.

Standart Oda: Yine yeni ilave edilen korikos katında delux olarak dizayn edilen standart odalarımız 1 çift kişilik 1 tek kişilik yataktan oluşmaktadır.Balkondan denizi gören standart odalarımız ise 13 adettir.

Diğer Kat Odalarımız

Suite Odalar: 2022 yılında yeniden dekore edilen denizi ve kız kalesini cepheden gören 2 yatak odası ve 1 salondan oluşan suite odalarımız 6 adettir.

Standart Odalar: Suite odalarda olduğu gibi 2022 yılında yenilenen standart odalarımız tamamı balkonlu olup , denizi çaprazdan görmektedir.1 çift kişilik 1 tek kişilik yataktan oluşan standart odalarımız 69 adettir.

KIZKALESİ (KORYKOS)
KIZKALESİNİN HÜZÜNLÜ HİKAYESİ
Mersin’in önemli turizm merkezlerinden birisi olan Kızkalesi, Mersin’in 60 km. güneybatısında, Kızkalesi Beldesi’nde yer almaktadır. Silifkeye olan uzaklığı ise 25 km. kadardır.