ODALAR

Otelimizde 82 standart ve 8 suit olmak üzere toplam 90 oda bulunmaktadır. 2022 yılında ilave edilen korikoş katında 2 suit ve 13 standart, diğer katlarda ise 6 suit ve 69 standart oda bulunmaktadır. Tüm odalarımızda Merkezi klima sistemi (VRF), LED TV, minibar, müzik yayını, telefon, şifreli elektronik kasa, ayarlanabilir ışık sistemi bulunmaktadır. Banyolarda ise saç kurutma makinesi, telefon ve duşakabin mevcuttur. Tüm odalarımız balkonlu olup, suit odalar cepheden, diğer standart odalar ise çaprazdan deniz manzarasını görmektedir.

KORİKOS KATI ODALAR

Suit Odaları: Otelimizde yeni ilave edilen korikoş katında deluxe olarak dizayn edilmiş, deniz ve Kız Kalesi'ni doğrudan cephesinden gören 1 ebeveyn ve 1 çocuk odasından oluşan 2 adet suit odamız mevcuttur.

Standart Oda: Yine yeni ilave edilen korikoş katında deluxe olarak dizayn edilen standart odalarımız 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Balkondan denizi gören standart odalarımız ise 13 adettir.

DİĞER KAT ODALARIMIZ

Suit Odalar: 2022 yılında yeniden dekore edilen denizi ve Kız Kalesi'ni cephesinden gören 2 yatak odası ve 1 salondan oluşan suit odalarımız 6 adettir.

Standart Odalar: Suit odalarda olduğu gibi 2022 yılında yenilenen standart odalarımız tamamı balkonlu olup, denizi çaprazdan görmektedir. 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yataktan oluşan standart odalarımız 69 adettir.