KİLİKYA RESTAURANTLAR

Lara Restaurant

Otel binası içerisinde yer alan kapalı restaurant, 150 kişi kapasitesindedir. Fakat bu sayıyı aşan talep ve organizasyonlarda 250 kişi kapasiteye de ulaşabilmektedir. Merkezi klima sistemi(vrf) olan kapalı restaurantımızda uluslararası ve yöresel yiyecekler tamamı tecrübeli aşçı ve servis personelimiz tarafından hazırlanan açık büfelerde müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Teras Restaurant

Açık restaurantımız otelimizin bahçesinde olup havuz başı servisleri ile de desteklenerek 500 kişi kapasitede hizmet vermektedir. Müşterilerimize, yaz akşamlarında bahçede ağaçların altında otantik bir ortamda, havuz başı servislerimizle ve tamamı Bolu Mengenli aşçılarımızın hazırladığı leziz açık büfelerimizi çeşitli animasyonlar ve canlı müzik eşliğinde sunmaktayız. Akdeniz akşamlarının verdiği huzur ve ışıklandırılmış KIZKALESİ manzarası akşam yemeklerine ayrı bir renk katmaktadır. Açık restaurantımız müşterilerimize sabah kahvaltılarında da bahçede otantik bir ortamda hizmet vermektedir.

KIZKALESİ (KORYKOS)
KIZKALESİNİN HÜZÜNLÜ HİKAYESİ
Mersin’in önemli turizm merkezlerinden birisi olan Kızkalesi, Mersin’in 60 km. güneybatısında, Kızkalesi Beldesi’nde yer almaktadır. Silifkeye olan uzaklığı ise 25 km. kadardır.