SELİN BALO VE ÇOK AMAÇLI TOPLANTI SALONU

2014 yılında ilave edilen Korikos katında bulunan Balo ve Toplantı salonumuz, toplantı ekipmanlarında son teknoloji kullanılmış olup (barkovizyon, perde, slayt makinesi, ses sistemi, kürsü) modern ve şık tasarımıyla otelimiz bünyesine 2014 yılının Haziran ayında katılmıştır.

30 kişi kapasiteli fuayesi, kendine ait 13 kişilik asansörü, sigara içme alanları, bay-bayan tuvaletler, bar ve servis mutfağından oluşmaktadır. Toplantı taleplerinde; Sinema düzeninde 350, Masalı düzende 270, U düzende 250, Sınıf düzende ise 200 kişiye hizmet verebilmektedir. Ayrıca düğün, nişan, mezuniyet, özel günler ve toplu yemek taleplerine de cevap verebilmektedir. Selin Balo Salonumuz merkezi klima sistemi VRF ve havalandırma sistemi ile donatılmış olup tamamen sütunsuz ve yüksek tavanı nedeniyle organizasyonlarda rahatlığı ve konforu arttırmaktadır.

VIP TOPLANTI SALONU

Üst düzey toplantılar için dizayn edilmiş VIP toplantı salonumuz, 10 kişilik yuvarlak masa düzeninden oluşan şık tasarımıyla toplantı organizasyonlarına sunulmuş çalışma masası ve ekipmanlarıyla, ofis rahatlığında modern ve konforu bir araya getirmiştir.