YETİŞKİN HAVUZU

Otel binamızın önünde bulunan açık restoranımızın yanında yer alan yetişkin havuzumuz, 220 ton su kapasitesine sahiptir ve derinliği 120 cm'den başlayıp 180 cm'ye kadar uzanmaktadır.

Ayrıca havuzların suyu tatlı su ile doldurulmakta olup, filtre sistemiyle günün 24 saati temiz tutulmaktadır. Gündüzleri güneşlenme terası olarak kullanılan havuz, akşamları ise misafirlerimizin yemek yerken tercih ettikleri bir mekan haline gelmektedir.

MİNİ HAVUZ

Yetişkin havuzumuzun yanında bulunan mini havuz, küçük çocuklar için tasarlanmış olup derinliği 45 cm'dir. Ayrıca mini havuzun suyu tatlı su ile doldurulmakta olup, filtre sistemiyle günün 24 saati temiz tutulmaktadır.

Jakuzi Sistemi: 6 kişi kapasiteli, vücut bakımı ve sağlığı bir arada sunan zevk ve eğlenceyi birleştiren en güzel yollardan biri olan jakuzi sistemimiz, sizlere sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Vücudunuzun ritmini düzenleyecek jakuzi konforu sizi tazeleyecek...

PALM BAR

Otelimizin bahçesinde ve havuza yakın konumda bulunan barımızda, fast food mutfağı ile misafirlerimize öğle yemeklerinde aperatif yiyeceklerin yanı sıra ızgaralar ve yöresel yemekler sunulmaktadır. Günün her saatinde alkollü, alkolsüz ve sıcak-soğuk içecekler sunan barımız aynı zamanda havuzda ve plajda bulunan misafirlerimize de hizmet vermektedir.

BAHÇE

Misafirlerimiz, denize ve plaja sıfır olan bahçemizde, Akdeniz ikliminde yetişen çeşitli ağaçların otantik ortamında çimler üzerine atılmış minderlerde güneşlenme ve yanlarında eş, dostlarıyla aperatif yiyecekler ve içecekler alabilmektedir. Bunun yanı sıra oyun oynayabilir veya nargile keyfi yapabilirler.

PLAJ HİZMETLERİ

Otelimiz, Türkiye'nin nadir plajlarından olan, tamamı deniz kumu ile kaplı Kızkalesi plajına sıfır konumda yer almaktadır ve Kızkalesi'nde tek mavi bayraklı tesistir. Plajımızda şemsiye, şezlong ve minder hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Deniz, sığ olup 150 metre gidilse dahi insan beline ulaşmayan bir derinliğe sahiptir, bu özellikle çocuklu aileler için idealdir.